Perfumy na wakacje

5 0

Lato za pasem, pora na zmianę zapachu. Perfumy, które używaliśmy zimą odstawmy do szafki lub na toaletkę, niech poczekają do października. Pora najwyższa zmienić zapach. Wiosna i lato to chyba najbardziej wyczekiwane pory roku, kojarzą się z życiem, świeżością, radością, wiatrem i cytrynowymi nutami.

Poszukajmy w drogerii perfum, które właśnie będą świeże. W składzie takich perfum wypatrujmy: sycylijskiej cytryny, bergamoty, trawy cytrynowej, białej róży, bambusa czy cedru. Warto spędzić trochę czasu na dobraniu odpowiedniego zapachu, a to dlatego, że gdy sięgniemy po niego w zimowy wieczór, powąchamy, to przeniesiemy się w czas wakacji, kiedy spacerowaliśmy brzegiem morza a wiatr delikatnie posuwał zapach pod nasz nos.

Bardzo dobrą alternatywą na naprawdę upalne dni, i plażowe przechadzki są mgiełki do ciała lub wody odświeżające. W tych produktach kompozycja zapachowa stanowi od 1% do 3%, są to naprawdę tanie produkty, ale bardzo praktyczne. Na pewno warto mieć je w swojej torebce podczas upalnych dni.

Related Articles

Add Comment